bg

Tenis

Kolejne dobre wyniki młodych zawodników z UKS Team Mrągowo

Tenisiści z UKS Team Mrągowo uczestniczyli w zorganizowanym w Olsztynie turnieju tenisowym z cyklu  WTK 5 PZT w kategorii Skrzatów. W turnieju poza naszymi zawodnikami, wzięli udział młodzi tenisiści z kraju.

Grę pojedynczą wygrał Mateusz Lewandowski (TTZ Iława), drugi był Leon Marcinkjan (UKS Team Mrągowo). W grze podwójnej Leon grając w parze z Mateuszem Lewandowskim zajęli pierwsze miejsce, wygrywając w finale z parą z Olsztyna Olafem Pieczkowskim (St. RP Sport Olsztyn) i Maksymilianem Grygołowiczem (AKS OSW Olsztyn).
Wśród dziewcząt taki sam wynik osiągnęła Weronika Ejsmont (ST. RP Sport Olsztyn), która triumfowała w singlu i deblu w parze z koleżanka klubową Martyną Szynkowską z Mrągowa.
Leon wraz z młodszym bratem Tymonem uczą się i trenują w Uczniowskim Klubie Sportowym Team Mrągowo przy Zespole Szkół Nr 1. Tymon idzie w ślady brata, na mistrzostwach województwa w kategorii do 9 lat był pierwszy, wyprzedzając kolegę klubowego Aleksandra Werno (ZS Nr4 Mrągowo). Teraz przed naszymi tenisistami Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Piotrkowie Trybunalskim.

Tomasz Warowny

  • Opublikowano: środa, 18, wrzesień 2013 08:32
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb