bg

Sporty walki

Ostatnie medale UKS Fight Club Mrągowo w 2016 roku

Zawodnicy UKS Fight Club zakończyli starty sportowe w 2016 roku turniejem kick-boxingu Mazovia Cup International. Tym razem do Mrągowa przywieźli  4 medale, 2 złote i 2 srebrne!

W tym roku Mazovia Cup miała wyższą rangę niż w latach ubiegłych, ponieważ była zarazem turniejem Pucharu Europy. W zawodach wystartowało blisko 400 zawodników z ośmiu krajów.  Poziom reprezentowany przez zawodników był bardzo wysoki.

Podczas zawodów klub reprezentowało pięciu zawodników, w tym m.in.  trener Tomasz Bieńkowski, który zdobył dla Klubu dwa złote medale, Wiktoria Krakowska, która wywalczyła dwa wicemistrzostwa (UFR TATAMI Jr oraz Kickboxing Tatami Kick Light Jr).

Dodatkowo w kategorii wiekowej Old Children startowała Sonia Klecan,  w Young Cadets:  Jakub Grzegorz Bączek oraz Amadeusz Drzewiecki. Zawodnicy stoczyli  bardzo dobre walki, zdobywając  nowe doświadczenie oraz świadomość tego,  ile ciężkiej pracy trzeba włożyć,  by stać się najlepszym.

Członkowie Klubu po krótkim odpoczynku i szybkiej regeneracji sił wrócili już do ciężkiej pracy przygotowując się do kolejnych startów w styczniu.

źródło: Fight Club Mrągowo

  • Opublikowano: czwartek, 08, grudzień 2016 09:08
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb