bg

Sporty walki

Arrachion Mrągowo po seminarium w Ostrołęce

24 maja br. w Ostrołęce, dziewczęta z Arrachion Mrągowo (grupa Kaliniak Team) uczestniczyły w seminarium z Joanną Jędrzejczyk. Asi, nie trzeba przedstawiać, już kilkakrotnie gościła w Mrągowie, na zaproszenie trenera Tomasza Kalinowskiego - na gale sztuk walk, potem też na seminaria.

Asia jest mistrzynią największej federacji mieszanych sztuk walki UFC. Skromna i zawsze uśmiechnięta, taka zawsze była i jest, pamiętam jak jeszcze, w wieku nastolatki, gdy razem zaczynaliśmy treningi, to zawsze taka sama była i pozostała, mimo jej sukcesu zawodowego w sporcie - relacjonuje Tomasz Kalinowski.

Była to świetna okazja, do spotkania się i wspólnego treningu z Asią i moich podopiecznych dziewczyn, które chcą być także najlepsze w tym co robią. Spotkanie z ikoną światowej sceny kobiecego mma jest dodatkowo motywującym aspektem do treningów. Asia poprowadziła trening z zakresu technik uderzanych, na koniec seminarium, w miłej atmosferze poprowadziła małą pogawędka, w której opowiadała jakie są plusy z trenowania, co daje sport i zachęcała by nie rezygnować z treningów.

  • Opublikowano: czwartek, 28, maj 2015 06:28
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb