bg

Sporty walki

Nowy sezon mrągowskiej Husarii. Zapraszamy do trenowania!

Mrągowska Husaria rozpoczyna od 1go września nowy sezon treningów BJJ czyli brazylijskiego jiu jitsu.

Szkoła podlega pod legendę brazylijskiego jiu jitsu Joe "Macao" Moreira, który posiada jeden z najwyższych na świecie stopni mistrzowskich (8 dan bjj, czarno-czerwony pas).

Treningi będą odbywały się w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18:00.

Program obejmuje bjj (gi i no-gi), submission wrestling czyli kompletną walkę na chwyty zarówno w stójce i jak i parterze.

Przygodę z bjj mogą rozpocząć osoby od 13 roku życia, nie ma górnej granicy wieku. Zapraszamy Panów i Panie. Panie już trenują!

Oddzielnie treningi prowadzone są dla grupy dzieci w wieku 5-12 lat. Zajęcia dla dzieci będą odbywały się we wtorki i czwartki wg. autorskiego programu Husarii, który łączy treningi z zabawą.

Husaria, mimo, że działa nieco od ponad roku, ma już pierwsze starty i pierwsze skromne sukcesy na koncie min.III miejsce na zawodach "Time of Masters", II miejsce w Pucharze Submission Grappling i II miejsce na Mistrzostwach Polski BJJ.

Instruktorzy kładą nacisk na rozwój, dlatego nieustannie szkolą się pod okiem Mistrzów uznanych na całym świecie, tylko w 2014 roku brali dwukrotnie  udział w obozach szkoleniowych z Joe Moreira oraz Augustem Wallen'em, a także w warsztatach instruktorskich z takimi legendami jak Roger Gracie, Marcello Yougi, Rener i Ryron Gracie, Chuck Lidell, Matt Huges - to tylko wycinek z roku 2014.

W rozpoczynającym sezonie planowane są przynajmniej 2x w miesiącu warsztaty i seminaria, oraz wyjazdy na sparingi oraz obozy z Mistrzami min. Joe Moreira.

Husaria także podjęła się pomocy, osobom, które chciałby rozpocząć przygodę ze sportami walki, a są w trudnej sytuacji.

 

  • Opublikowano: wtorek, 02, wrzesień 2014 08:38
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb