bg

Inne

Speed Cross Race - relacja

1 maja 2015 r. w Olsztynie odbył się ekstremalny bieg z przeszkodami "Speed Cross Race". W sumie do biegu przystąpiło ponad 500 osób. 13. pań z Kaliniak Team Ladies i 3. panów z Arrachion Mrągowo wzięło udział w biegu na 6 km, do pokonania mieli 30 przeszkód. 

- Trzeba było przejść m.in. po bagnie, czołgać się pod drutami kolczastymi, płynąć kajakiem, wspinać się po linie, na ścianie. Traktowaliśmy to jako próbę sprawdzenia swoich możliwości, siły charakteru, woda w jeziorze była zimna, w trakcie biegu dopadł nas deszcz z gradem. Mimo to nasza drużyna w kwalifikacji końcowej uplasowała się na 2 miejscu! Dziewczyny fajnie zgrały się ze sobą, jako grupa pomagaliśmy sobie wspólnie w pokonywaniu przeszkód, w myśl zasady jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Poza naszą grupą, Mrągowo reprezentowała Niedźwiedzia Łapa Mrągowa, która biegła na 14 km i do pokonania miała 60 przeszkód i również walecznie dobiegła do końca - podsumowuje rajd Tomasz Kalinowski.

- Na codzień pracują jako nauczycielki, kosmetyczki, agentki ubezpieczeniowe, masażystki, a poza pracą systematycznie trenują cross trening, wylewają siódme poty na sali, po to by czuć się zdrowo, silnie i być wysportowane. Zapraszamy do treningów, z nami nie będziesz się nudzić! W grupie siła! Hardcore, nie Disco - zaprasza Tomek.

  • Opublikowano: poniedziałek, 04, maj 2015 06:28
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb