bg

Sport szkolny

Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Powiatu Mrągowskiego

W dniu 23 października 2015r., w Parku Sikorskiego zostały przeprowadzone Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Powiatu Mrągowskiego. W zawodach brały udział szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

W konfrontacji dziewcząt szkół podstawowych najlepszą okazała się reprezentacja Zespołu Szkół nr 4, przed drużyną Zespołu Szkół nr 1 w Mrągowie i drużyną Szkoły Podstawowej w Warpunach. W kategorii chłopców najlepszą sztafetą okazała się reprezentacja Zespołu Szkół nr 4 w Mrągowie przed drużyną Zespołu Szkół nr 1 w Mrągowie i drużyną SMS Baza Mrągowo.

W kategorii szkół gimnazjalnych najlepszą reprezentacją w grupie dziewcząt okazała się ekipa Gimnazjum z Zespołu Szkół nr 1 w Mrągowie przed drużyną SMS Baza Mrągowo i drużynąGimnazjum w Pieckach. W kategorii chłopców najlepszą była sztafeta Gimnazjum z Zespołu Szkół nr 1 w Mrągowie przed drużyną z Zespołu Szkół nr 4 w Mrągowie. Trzecie miejsce zdobyli zawodnicy z Gimnazjum w Pieckach.

W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych najlepszą szkołą w grupie kobiet została sztafeta Zespołu Szkół nr 2. Na drugim miejscu uplasowała się drużynaLiceum Ogólnokształcącego a trzecie miejsce po zaciętej walce wywalczyły zawodniczkiZespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie.

W klasyfikacji męskiej na miejscu pierwszym przybiegła drużyna Liceum Ogólnokształcącego przed zawodnikami z SMS Baza Mrągowo i reprezentacją Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy z biegów, a dla najlepszych drużyn w poszczególnych kategoriach zostały wręczone puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Mrągowa oraz Dyrektora CKiT. Drużyny w składach 5 osobowych za zajęcie miejsc od pierwszego do trzeciego zostały uhonorowane medalami. Na wszystkich uczestników zawodów czekała gorąca herbata i napoje oraz słodkie bułeczki.

Organizator biegów CKiT składa szczególne podziękowania dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie (klasa 4TG i 3j) za pomoc w przygotowaniu i sprawnej realizacji zawodów.

Wyniki pozostałych ekip

źródło - Organizator CKiT

 

  • Opublikowano: wtorek, 27, październik 2015 08:16
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb